Pozor na tuto „kurýrku“

Irina Goncharova, Rusko , * 1965, CHS Snezhny Bars

Irina Goncharova byla sjednaný kurýr pro přepravu mé Babette by Imagine Glamour*CZ k její nové mámě Yulia Chugunova, která jí zaplatila za to, že Babette poletí v kabině a s veškerou péčí. V minulosti již tato dáma kočky převážela a nikdo z nás netušil, co chystala právě při letu z Prahy. Poslední naše info bylo, že Babette bude jediné zvíře při téhle její cestě, což je zdokumentováno písemně, nicméně nic tomu od začátku neodpovídalo a ona měla s sebou 2 velice divné a špinavé "přepravky".

Pro Babette měla připravenou "mikrotašku" - v podstatě sportovní tašku - celokoženou, neprodyšnou - přes rameno, zapínací nahoře na zip, s jednou malou síťkou schovanou za kapsou, takže zvíře zde nemá téměř žádný vzduch a absolutní tmu. Do této jsem Babette odmítla dát a trvala na tom, že poletí v mé Sturdi. V tom momentě p. Irina značně znervozněla. Všechno bylo problém, i balíček pro Babette.

Největší problém nastal na letišti, kdy p. Irina neměla řádně rezervované zvíře na palubu, s čímž jí ale ochotný personal pomohl a registrace proběhla na místě a tu malou, černou tašku nakonec zaplnila balíčkem pro Babette a dalšími granulemi, které prý koupila pro své kočky, čili to vypadalo, že prostě takto normálně cestuje...Musím podotknout, že mě celou dobu posílala pryč... prý budu mít drahé parkovné atd...(ano bylo), ale já vždy čekám s kotětem až do odchodu ke Gate, vždy se ujišťuji, že "papírování" proběhlo v pořádku, což p. Irině viditelně nebylo vhod. Nicméně vše nakonec proběhlo dle plánu, kočka byla dopsána do letenky 4.3.2015 v 16:50 z Prahy a po této proceduře jsem letiště v 15:20h opustila.

Teprve téměř v čase předpokládaného příletu do Saint Petersburgu jsem dostala info, že tato dáma je stále na letišti v Praze! Zkoušela jsem jí volat, psát... nereagovala. Od té doby jsme s Yulia Chugunova prožívaly noční můru, ani jedné z nás neřekla, co se děje a na letišti již nebyl, kdo by nám odpověděl, co se stalo. Paní Irina nereagovala ani na moje volání a zprávy, že budu kontaktovat policii. V 8:00 následujícího dne jsem již byla znovu na letišti (aniž bych stále tušila o co jde a zda tam Babette vůbec najdu) a p. Irina stála tam, kde jsem jí předchozí den opustila a s dalšími lidmi a psem, kterého také slíbila převézt!!! 

Kdo by čekal, že během jedné hodiny od mého odchodu z letiště do odletu v oněch 16:50 bude chtít odbavit ještě psa, o kterém NIKDO z nás nevěděl ?! ..... a KAŽDÝ kurýr ví, že letecká společnost nevezme na palubu kočku a psa zároveň, čili to věděla i p. Irina. 

Byl tedy její ďábelský plán Babette propašovat v té malé, kožené brašně bez registrace a legálně provézt jen psa ??? !!!! Pokud ano, tak její neuvěřitelnou drzost a krutost překazila právě má asistence při dodatečné registraci kočky. Samozřejmě, že nebyla do letadla puštěna a to ani ke Gates, ani k zavazadlové kontrole a ani by se tak nestalo, protože p. Irina byla vyloučena z přepravy pro porušení přepravního řádu, což dokládá moje komunikace s leteckou společností. Zkrátka nocovala v letištní hale u přepážek CHECK-IN a aniž by přiznala tuto
svou obrovskou chybu, protože věděla, co bude následovat a raději nechala Babette trpět.

Po 20 hodinách hrůzy a bezesné noci jsem jí Babette odebrala, dehydrovanou a vystrašenou a s krví u nosu a p. Irina byla zjevně schopná jí nechat bez péče a v malé přepravce mnoho dalších hodin, protože všechny letecké společnosti, které posléze na letišti kontaktovala jí se dvěma zvířaty různé rasy odmítly a ona se to ale neobtěžovala NIKOMU z nás říct. Celé to chtěla ututlat. Pokud bych čekala na další a další "slibovaný" let, Babette by už nebyla naživu.

V této krizové situaci p. Irina předvedla, že jí záleží jen na její vlastní reputaci a chrání si pouze svůj vlastní krk, bez ohledu na to, že tím zvíře trpí (po pár dalších hodinách by kotěti začaly selhávat ledviny a nepřežila by) a stejně tak vy, protože ona přestane komunikovat. Samozřejmě, že všechno, co od (i do) té doby řekla, byly a jsou jen sprosté lži a tato žena je pro mě pouhá podvodnice.. Stačilo tak málo...říct, že se se stala chyba, ať si pro mou holčičku zase dojedu, protože původní letenka p.Irině stejně propadla, musela tak jako tak platit novou, ale ona prostě nechtěla, aby se na to přišlo a mlčela!

Zbytek dokládají fotografie před odletem, po té,co jsem Babette našla, emaily, veterinární zpráva a screen z mého mobile a celou věc jsem předala mému právníkovi a Policii ČR.

* * * * *

Babette doma, hodinu před odjezdem na letiště. Veselá jako vždy... 

Babette před odletem s lady Cruella, která si hrála na vzornou, profesionální kurýrku...

Babette je zdravá, bez žádného výtoku z nosu atd...čilá.

Opss ... tolik zavazadel kvůli jedné noci v Praze a převozu jednoho kotěte...

Čisté STURDI incognito? .... 

 Noční můra začala .. 

V tomto stavu jsem Babette našla ... 

Bez komentáře ... 

 

Vet... Policie ČR

Radka Vacíková | Imagine Glamour*CZ

imagineglamour@gmail.com